Анімаційна майстерня для дітей та батьків з України

Ein Animationsworkshop für Kinder und Eltern aus der Ukraine.

Datum
14.05.2022
Zeit
10:00 - 17:00 Uhr
Ort
Filmuniversität Babelsberg
Alter
7-11 Jahre
Mit
Polina Piddubna, Filmuni-Studentin

(Deutsche Version unten)

Майстер-клас з анімації для українських родин у Бабельсберзькому університеті кіно

Якщо ви хотіли зазирнути за лаштунки кіновиробництва та створити власний анімаційний фільм, ви потрапили в правильне місце – на майстер-клас з анімації, організований Університетом кіно в Потсдамі-Бабельсберзі! Семінар був орієнтований на дітей віком від 7 до 11 років та їхніх батьків або супроводжуючих дорослих.

Під час майстер-класу українські діти та їхні батьки дізналися від досвідчених аніматорів та студентів Кіноуніверситету, як розробляти ідеї для анімаційного фільму та на що слід звертати увагу під час створення анімації. Одна дитина та один з батьків/дорослих створили власний анімаційний фільм у команді.

————————————————————————-

Animationsworkshop für ukrainische Familien an der Filmuniversität Babelsberg

Wer Lust hatte, hinter die Kulissen des Filmemachens zu blicken und einen eigenen Animationsfilm zu machen, war hier genau richtig – beim Animationsworkshop, organisiert von der Filmuniversität in Potsdam-Babelsberg! Der Workshop richtete sich an Kinder zwischen 7 und 11 Jahren und ihre Eltern oder einen begleitenden Erwachsenen.

Beim Workshop lernten ukrainische Kinder und ihre Eltern von erfahrenen Animator*innen und Student*innen der Filmuniversität, wie man Ideen für einen Animationsfilm entwickelt und worauf man beim Animieren achten muss. Ein Kind und ein Elternteil / Erwachsener produzierten im Team jeweils ihren eigenen Animationsfilm.

Teens 12-18